Про компанію Компания “Максимер”

Про компанію “Skywood”

Компанія SKYWOOD була заснована у 2016 році в Україні. За час діяльності нашої компанії ми маємо багато успішних контрактів, реалізованих у різних країнах світу. Особливістю верстатів SKYWOOD стала гарна якість за доступною ціною, акцентом є оптимізація енерговитрат та ергономічність. З усіма замовниками ми підтримуємо зв'язок, та враховуємо побажання щодо покращення роботи обладнання, завдяки цьому верстати SKYWOOD постійно модернізуються.

У жовтні 2022 року ми відкрили нове сучасне виробництво у Вроцлаві, Польща. На виробництві виробляється оновлене та вдосконалене лісопильне обладнання торгової марки SKYWOOD.

Наразі наші конструктори та інженери спільно з колегами з Італії та Німеччини оптимізували існуючі моделі та зробили нові розробки.

Асортимент обладнання SKYWOOD складається з цілого комплексу лісопильного обладнання, лісопильних ліній, лісопильних верстатів та різноманітного додаткового обладнання. Устаткування SKYWOOD застосовується для виробництва високоякісних пиломатеріалів для будівництва, палетної та тарної дошки.

Завдяки багаторічному успішному досвіду та постійної модернізації обладнання компанія SKYWOOD займає впевнене місце серед світових виробників лісопильного обладнання.

До нас надходить велика кількість замовлень, у зв'язку з цим ми доклали чималих зусиль, щоб збільшити обсяги виробництва, скоротивши терміни виготовлення замовлень.

Ми щороку беремо участь у виставках з деревообробки. Серед них Drema (Польща), LIGNA (Німеччина), Holzmesse (Австрія), «Лесдревмаш» (Україна) та «Деревообробка» (Україна) та ін.

Чому з нами вигідно співпрацювати?
Команда досвідчених фахівців

Досвідчена команда допоможе з оптимальним вибором необхідного обладнання

Поставки всіх запасних частин

Виконуємо поставку запасних частин для верстатів і ліній «SKYWOOD»

Повне гарантійне обслуговування

Здійснюємо повне гарантійне обслуговування обладнання

Встановлення обладнання

Виконуємо повний комплекс робіт по встановленню та налагодженню обладнання

Контактна інформація
Контактний телефон
Задайте своє питання