Про компанію Компания “Максимер”

Про компанію “Максимер”

У 2016 році компанія «МАКСИМЕР» налагодила виробництво лісопильного устаткування «SKYWOOD» на території України. Верстати й устаткування «SKYWOOD» виробляються з якісних комплектуючих відомих виробників.

Ми пропонуємо деревопильні верстати та комплексні лісопильні лінії, а також обладнання внутрішньо цехової навколоверстатної механізації.
Верстати й устаткування «SKYWOOD» застосовуються на лісопильних підприємствах, для виробництва високоякісних пиломатеріалів для житлового будівництва, палетної та тарної дошки.
Верстати «SKYWOOD» відрізняються високою продуктивністю при мінімальних енерговитратах. Якість та характеристики відповідають європейським аналогам при значно меншій вартості. Наше підприємство забезпечує встановлення та пусконалагодження, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування устаткування «SKYWOOD», враховуючи поставку запасних частин.
Устаткування «SKYWOOD» підбирається індивідуально відповідно до вимог замовника. Компанія ТОВ «МАКСИМЕР» проводить роботи по підбору обладнання для лінії та складання технологічного ланцюжка.

Верстати «SKYWOOD» постійно модернізуються. На даний момент ми пропонуємо комплектацію наших ліній гібридною системою видалення тирси та встановлення 3D сканера, який автоматично враховує вхідний лісоматеріал. Також розроблено точне торцювання колод і автоматичний роздільник призми.

Компанія щорічно бере участь у виставках по деревообробці, таких як: «Drema» (Польща), «LIGNA» (Німеччина), «Holzmesse» (Австрія), «Лесдревмаш» (Україна), «Деревообробка» (Україна).

Чому з нами вигідно співпрацювати?
Команда досвідчених фахівців

Досвідчена команда допоможе з оптимальним вибором необхідного обладнання

Поставки всіх запасних частин

Виконуємо поставку запасних частин для верстатів і ліній «SKYWOOD»

Повне гарантійне обслуговування

Здійснюємо повне гарантійне обслуговування обладнання

Встановлення обладнання

Виконуємо повний комплекс робіт по встановленню та налагодженню обладнання

Контактна інформація
Контактний телефон
Задайте своє питання