Відкриття нового виробництва у Польші Компания “Максимер”

Відкриття нового виробництва у Польші

18.08.2022

Компанія SKYWOOD була заснована у 2016 році в Україні. За час діяльності нашої компанії ми маємо багато успішних контрактів, реалізованих у різних країнах світу. Особливістю верстатів SKYWOOD стала гарна якість за доступною ціною, акцентом є оптимізація енерговитрат та ергономічність. З усіма замовниками ми підтримуємо зв'язок, та враховуємо побажання щодо покращення роботи обладнання, завдяки цьому верстати SKYWOOD постійно модернізуються.

У жовтні 2022 року ми відкриваємо нове сучасне виробництво у Вроцлаві, Польща. На виробництві вироблятиметься оновлене та вдосконалене лісопильне обладнання торгової марки SKYWOOD.

Наразі наші конструктори та інженери спільно з колегами з Італії та Німеччини оптимізували існуючі моделі та зробили нові розробки.

Асортимент обладнання SKYWOOD складається з цілого комплексу лісопильного обладнання, лісопильних ліній, лісопильних верстатів та різноманітного додаткового обладнання. Устаткування SKYWOOD застосовується для виробництва високоякісних пиломатеріалів для будівництва, палетної та тарної дошки.

Завдяки багаторічному успішному досвіду та постійної модернізації обладнання компанія SKYWOOD займає впевнене місце серед світових виробників лісопильного обладнання.

До нас надходить велика кількість замовлень, у зв'язку з цим ми доклали чималих зусиль, щоб збільшити обсяги виробництва, скоротивши терміни виготовлення замовлень.

Ми щороку беремо участь у виставках з деревообробки. Серед них Drema (Польща), LIGNA (Німеччина), Holzmesse (Австрія), «Лесдревмаш» (Україна) та «Деревообробка» (Україна) та ін.

Однією з нових розробок компанії SKYWOOD є брусувальний верстат SD450.

Цей верстат створений з урахуванням кращих рішень та розробок, що застосовуються в брусувальних верстатах компанії SKYWOOD.

Переваги та особливості SD450:

  • однією з головних переваг цього верстата є прохідний розмір 450 мм, що дає можливість пиляти колоди діаметром від 120 мм до 450 мм, довжиною від 1,2 метра і більше, крім цього верстат має можливість пиляти від 1 до 3 призм.
  • а також одним з важливих нововведень верстата SD450, це зміна діаметра пилок до 600 мм і збільшення швидкості обертання пилок. Така комбінація дає можливість вийти на найбільш оптимальну швидкість різання деревини та покращити якість пиляння.
  • у верстаті використовуються чотири вертикальні притиски і два бічні, для більш надійного утримання заготовки в процесі пиляння.
  • опрацьована зручніша система регулювання режимів роботи пневматики.
  • встановлений посилений кігтьовий захист для поглинання зворотних ударів при пилянні, а також передбачений автоматичний підйом кігтьового захисту.
  • Є можливість використовувати двигуни від 30 до 90 кВт. При використанні електродвигунів 75/90 кВт, верстат може працювати на швидкості 20-30 метрів за хвилину, залежно від кількості пилок та якості лісоматеріалу. При середньому діаметрі колоди 270 мм, верстат SD450 здатний за годину переробити більше 35 кубічних метрів круглого лісу.

Враховуючи переваги брусувального верстата SD450 перед іншими верстатами нашої компанії, ми вирішили зняти з виробництва інші версії брусувальних верстатів.

Чому з нами вигідно співпрацювати?
Команда досвідчених фахівців

Досвідчена команда допоможе з оптимальним вибором необхідного обладнання

Поставки всіх запасних частин

Виконуємо поставку запасних частин для верстатів і ліній «SKYWOOD»

Повне гарантійне обслуговування

Здійснюємо повне гарантійне обслуговування обладнання

Встановлення обладнання

Виконуємо повний комплекс робіт по встановленню та налагодженню обладнання

Контактна інформація
Контактний телефон
Задайте своє питання